Яскравий геометричний сортер з анімалістичним дизайном підкорить серце кожного малюка та подарує йому море задоволення!
Особливості дерев'яної гри:
- логічна гра;
- стильний та милий анімалістичний дизайн;
- допоможе розвинути сенсорно-зорову координацію, концентрацію, фантазію та уважність;
- елементи іграшки виконані з якісної деревини, ретельно відшліфовані та пофарбовані в різні кольори.
Комплектація:
- основа;
- 6 фігурок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴



