Дерев'яна шнурівка "Динозаври" - це захоплююча гра, яка закладає основи для розпізнавання образів, кольорів, просторового сприйняття, розвиває дрібну моторику ручок та логічне мислення.
У наборі Ви знайдете 7 видів веселих динозаврів, які виконують функцію ігрової панелі, щоб вчитися робити стібки, в'язати вузли та створювати красиві візерунки за допомогою різно кольорових шнурків.
Всі рептилії промальовані дуже добрими та милими, у дизайні використовуються контрастні кольори, а також мультяшна стилістика зображення.
Комплектація:
- 7 динозаврів;
- 4 шнурки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴



