Набір Машинка каталка дерев'яний поїзд сортер Фігури 15 штук
Дерев'яний конструктор Потяг - захоплююча гра, що розвиває. З її допомогою діти знайомляться з такими поняттями, як форма та колір. Паровозик можна катати на мотузку як машинку, а можна розбирати і збирати як конструктор.
У поїзді 2 вагони. Кожному вагончику відповідають певні постаті, які потрібно вдягнути на стовпчики як пірамідку.
Поїзд – відмінна розвага для малюка та водночас навчальний матеріал. Збираючи та розбираючи вагончики з вантажем, дитина розвиває дрібну моторику, вчитися мислити логічно. Деталі конструктора виконані в яскравих кольорах, не мають гострих кутів та травмуючих елементів.
У поїзді 2 вагони. Кожному вагончику відповідають певні постаті, які потрібно вдягнути на стовпчики як пірамідку.
Поїзд – відмінна розвага для малюка та водночас навчальний матеріал. Збираючи та розбираючи вагончики з вантажем, дитина розвиває дрібну моторику, вчитися мислити логічно. Деталі конструктора виконані в яскравих кольорах, не мають гострих кутів та травмуючих елементів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴



