Дерев`яний дитячий гараж Lis гараж на 1 машинку і 1 вертоліт

799 ₴
- Готово до відправки
- Код: lis35
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гараж на одну машинку
Матеріал - вільха, бук
Покриття - немає
Матеріал - вільха, бук
Покриття - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 225 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 145 мм |
| Виробник | Lis |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 950 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 225 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні атрибути | |
| Тип | Іграшкові меблі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



