Машинка каталка із дерева Lis Гвинтокрил Блакитний



Матеріал – вільха, бук
Розмір – 160х120х100(мм)
Покриття – олія-віск
Доступні кольори – червоний, жовтий, блакитний
Розмір – 160х120х100(мм)
Покриття – олія-віск
Доступні кольори – червоний, жовтий, блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вертоліт |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



