Дерев'яна каталка Медвежа
Дерев'яна іграшка — Медвежа на колесах.
В іграшці використовують тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат.
Призначено для дітей від 18 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшка-каталка на мотузці |
| Вид | Машинка |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 11 см |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴






