Машинка із дерева для дітей Lis Вантажівка


Розмір: 160х80х80
Матеріал: бук, вільха
Покриття: немає
Матеріал: бук, вільха
Покриття: немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



