Розвиваючі пазли картонні набір для дітей Puzzlika 4 Сезони 17 деталей 15238


499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15238
Розвиваючі пазли "4 Сезони" 15238 від виробника Пазліка на 17 деталей
Пазл являє собою круглу картинку діаметром 28 см. На ньому зображені всі 4 сезони (весна, літо, осінь, зима) і атрибути, які відповідають кожній порі року.
Ігрове завдання - скласти картинку з наданих елементів.
Дуже барвиста картинка з великими деталями, швидко заволодіє увагою Вашої дитини.
За допомогою пазла відбувається:
-
розвиток і вдосконалення рухів рук, дрібної моторики;
-
розвиток уваги, тренування спостережливості;
-
навчання кольорам і рахунку;
-
сприяння порівнянню, співставленню;
-
розвиток мови, збагачення словникового запасу, вдосконалення звуковимови, формування граматично правильно зв'язного мовлення.
Іграшка на 100% екологічно безпечна для дітей.
Виконана з міцного пресованого картону, тому прослужить довго. Упакована в яскраву картонну коробку, що робить її одразу готовим подарунком.
Подаруйте дитині незабутні враження і багато позитивних емоцій.
Підходить для дітей від 2 до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puzzlika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 17 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 208 мм |
| Ширина упакування | 208 мм |
| Висота упаковки | 53 мм |
| Розміри | |
| Діаметр | 28 см |
- Ціна: 499 ₴



