Дерев'яна каталка для дітей Кошеня Cubika 13616
320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13616
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна каталка "Котик" ТМ Cubika
Дерев'яна Іграшка котик на колесах, має шнурок (55 см). Розмальована з обох сторін.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки явора і бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей і не має запаху.
Призначено для дітей віком від 18 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить з кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Кішечка |
| Висота | 17.5 см |
| Виробник | Cubika |
| Колір | Червоний |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина | 12.5 см |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Ширина | 8.5 см |
| Тип | Іграшка-каталка на мотузці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴








