Геометричний сортер LSG-3 Cubika 17 деталей від виробника Кубіка
Іграшка складається з основи і різнокольорових геометричних фігур.
Фігури іграшки:
• квадарат
• прямокутник
• коло
• квадрат
Фігури (по 4 шт. кожної форми) мають різну кількість дірочок для штирьків: коло - одну дірочку, прямокутник - дві, трикутник - три, і квадрат - чотири.
Сенсорний матеріал Геометричний сортер спрямований на:
- розвиток логічного мислення, активного словника, пізнавальної активності, наочно-дієвого мислення, мовлення;
- розвиток дрібної моторики;
- формування сенсорних еталонів кольору, розміру та форми;
- формування предматематичних уявлень, навчання рахунку.
Іграшка упакована в гарну картонну коробку. Стане прекрасним подарунком для будь-якого малюка.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 17 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Cubika |
| Вік | Від 2-х років |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




