Розвиваюча гра Містечко для дівчаток 13906 - це відмінний посібник для розвитку Вашої маленької принцеси.
Конструктор адаптований для дівчаток, тому його деталі виконані в казковій тематиці і пофарбовані в пастельні кольори. В комплекті наступні фігурки: яскраві карети, плодові дерева, вітряки і казкові будинки, рицарі і фантастичні істоти та інші комплектуючі деталі, які дозволять Вашій дівчинці створити своє власне королівство, сповнене пригод і казкових подій.
Цікаві і розвиваючі години гри для малюка - гарантовані.
Даний набір легко комбінується з іншими конструкторами і іграшками, тому потенціал творчості у нього нескінченний.
Посібник спрямований на:
- розвиток дрібної моторики;
- розвиток соціальних навичок, креативності, творчості;
- активізацію мислення, уваги, довільної пам'яті, спостережливості, здатності до аналізу, порівнянню, узагальненню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість деталей | 55 шт. |
| Вага | 2000 г |
| Матеріал | Дерево |
| Вікова група | Від 1,5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Висота упаковки | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



