Конструктор Містечко для хлопчиків Cubika
Дерев'яний конструктор від виробника Cubika - це поєднання якості, краси, користі, і доступності. Іграшка являє собою набір з 55 різнокольорових, різних по формі і розміру дерев'яних деталей.
Серед них:різні соціальні та муніципальні елементи міської атмосфери.
Купити конструктор для дітей - це не просто показати різномаїття фігур, а ще й познайомити з кольорами і дати крайнє важливі знання по розміщенню предметів ( згори, знизу, зліва, праворуч, позаду, попереду).
Покажіть дитині як створювати прості конструкції, він з радістю буде самостійно використовувати цей навчальний посібник. З кожним разом у дитини будуть виходити все складніші і естетичніші конструкції. А завершені будівлі можна використовувати разом з іншими іграшками.
Ця неймовірно корисна іграшка підійде як для індивідуального користування так і для навчальних закладів(садочків, центрів раннього втручанні).
Підійде для дітей від 1,5 року.
Розвиває:
• велику моторику
• координацію
• творчість
• пам'ять
• увагу
• креативність
• сенсорне відчуття
• посидючість і багато інших корисних навичок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 1,5 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 55 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 2000 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Висота упаковки | 175 мм |
- Ціна: 899 ₴





