Пазли дитячі картонні Puzzlika "8 в 1 Машинки" 16 деталей 15245


349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15245
Пазли "8 в 1 Машинки" 15245 від виробника Пазліка на 16 деталей.
Ігровий набір являє собою 8 картинок, кожна з яких складається з 2 елементів. Кожна картинка зображує певний автомобіль, зокрема: пікап, фургон, трактор, військовий джип, спорткар та інші.
Ігрове завдання - скласти картинки з наданих елементів.
Дуже барвисті картинки з великими деталями, швидко заволодіють увагою Вашої дитини.
За допомогою пазла відбувається:
-
розвиток і вдосконалення рухів рук, дрібної моторики;
-
розвиток уваги, тренування спостережливості;
-
вивчення популярних видів автомобілів;
-
сприяння порівнянню, співставленню;
-
розвиток мови, збагачення словникового запасу, вдосконалення звуковимови, формування граматично правильно зв'язного мовлення.
Іграшка на 100% екологічно безпечна для дітей.
Виконана з міцного пресованого картону. Тому прослужить довго. Упакована в зручну продовгувату картонну коробку, яка оснащена шнурочком, за який зручно тримати і носити набір. Кожна пара деталей також окремо перепаковані.
Подаруйте дитині незабутні враження і багато позитивних емоцій. Така іграшка дуже швидко стане улюбленою для будь-якої дитини.
Завдяки тому, що пазл упакований в яскраву і гарну коробку, то можна одразу брати і дарувати малюкам, без додаткового пакування.
Підходить для дітей від 2 до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puzzlika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 4 см |
| Товщина | 0.3 см |
- Ціна: 349 ₴



