Дерев'яний фігурний пазл Favourite Король Лев А4 156 деталей

800 ₴
- Готово до відправки
- Код: my-king-a4
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний пазл Король Лев
Матеріал: дерев'яний
Упаковка: дерев'яна коробка
Формат пазла: А4
Кількість деталей: 156 шт.
Зроблено в Україні
Матеріал: дерев'яний
Упаковка: дерев'яна коробка
Формат пазла: А4
Кількість деталей: 156 шт.
Зроблено в Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Favourite |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 156 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Висота | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



