Іграшка Яхта Човен З Механізмом Стрільби Orion "Корвет Кортик"
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 251
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для дітей, які люблять грати іграшками військової тематики, пропонуємо купити човен «Кортик».
Конструкція надійна для дитячих ігор:
• міцний матеріал – сертифікований харчовий пластик;
• відсутність надто гострих елементів;
• іграшка середнього розміру;
• легка вага 0,39 кг.
Також човен комплектується 4 торпедами та 2 мішенями, щоб зробити гру ще цікавішою для дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 105 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Виробник | Orion |
| Колір | Сірий |
| Вага | 320 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 355 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Човен |
| Упаковка | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








