Для дітей, які люблять грати іграшками військової тематики, пропонуємо купити підводний човен «ГАРПУН». Це іграшка середнього розміру довжиною 36 см та шириною 15 см. її висота 14 см.
Модель має вигляд традиційного бойового підводного човна. Конструкція надійна для дитячих ігор:
• міцний матеріал – сертифікований харчовий пластик;
• відсутність надто гострих елементів;
• іграшка середнього розміру;
• легка вага 0,32 кг.
Також човен комплектується 2 торпедами та 2 мішенями, щоб зробити гру ще цікавішою для дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | Orion |
| Колір | Сірий |
| Вага | 320 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 360 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Підводний човен |
| Упаковка | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴












