Авто Бронетранспортер Orion Гвардієць

260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 440
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
БТР Миротворець» (арт. 945), виховує в дитині мужність, стійкість, любов до неньки, спонукає бажання стати захисником Батьківщини. Граючи такою моделлю БТР, він освоює механіку, може вільно навчитися правилам дорожнього руху. Дитяча модель БТР «Миротворець» спеціально розроблена і виготовлена для дітей дошкільного віку.
Іграшка має відмінними ходовими якостями, легко маневрує і повертає на гладкому покритті, успішно долає підйоми і спуски. Грати малюк може як самостійно, так і в компанії з друзями. Всі матеріали екологічно чисті, не містять шкідливих домішок і агресивних елементів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 90 мм |
| Виробник | Orion |
| Колір | Хакі |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 285 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



