Машинка військова з механізмом стрельби Orion "Установка Залпового Вогню КОЛЧАН"
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 237
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доступна для замовлення установка залпового вогню "КОЛЧАН" - це модель бойової техніки для дітей. Вона схожа на реальну спецтехніку, а також наголошена на українській символіці. Машинка створена із щільного пластику і без пошкоджень переносить падіння та удари.
Модель має такі особливості:
• розміри 310х120х145 мм;
• вага 0,53 кг;
• комплектація – 4 ракети, 2 мішені.
Військова машинка пристосована до гри не лише вдома, а також може використовуватись у пісочниці. Колеса добре їдуть будь-яким грунтом. Замовити цю модель можна на нашому сайті за оптимальною ціною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | Orion |
| Колір | Хакі |
| Вага | 530 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 310 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









