Машинка військова Orion "Бойовий Транспортний Модуль КОЛЧАН"
Доступна для замовлення модель дитячого бойового транспорту – модуль «КОЛЧАН». Ця машинка є прототипом військової спецтехніки України, має символіку та підходить для гри та розвитку у дитини свідомого мислення з важливої теми захисту країни.
Бойовий транспортний модуль «КОЛЧАН» виконаний із міцного харчового пластику та захищений від поломок. Конструкція не містить гострих деталей. Іграшки можуть використовуватись у приміщеннях, а також на відкритих ділянках – на асфальті, в пісочниці. Модель має довгасту форму розміром - 12х31 см і висотою 14 см. Маса іграшки становить 0,395 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Виробник | Orion |
| Колір | Хакі |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 300 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴









