3D Пазл Механічний Із Дерева Pazly "Руський Воєнний Корабль Всьо" 269 деталей




799 ₴
- Готово до відправки
- Код: UPZ-0007
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний 3D пазл "Крейсер - М" познайомить школярів з історією корабля, який окупанти надали собі.
А як солодко було українцям, коли ми його знищили – корабель, яким вони так пишалися був нашого виробництва!
Дітки зможуть разом із батьками "розламати" його на дві частини, насолоджуватися та пишатися тим, що цей корабель був знищений нашими ракетами!
Дерев'яний 3D пазл "Крейсер - М" стане чудовим доповненням вашої колекції та пам'яткою на довгі роки про жалість окупантської нації.
Кількість деталей – 269
Розмір: 77 x 9 x 11
Без клею!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 269 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 17 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



