3D Механічний Пазл Із Дерева Pazly Пікап 187 деталей



Дерев'яний 3D-конструктор "Волонтерський пікап" оснащений пружинним двигуном розміром 1х7 мм, який дозволяє пікапу проїхати до 6 метрів та перевозити вантаж 400-450 г у кузові.
Ручка заводу стилізована під нестандартний відкритий повітряний фільтр, що виглядає з капота.
Кількість деталей – 187
Розмір: 23 x 10 x 12
Без клею!
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 10 см |
| Основні | |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 187 шт. |
| Тип | Багатошаровий |
| Тематика | Транспорт |
| Виробник | Pazly |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



