3D Механічний Пазл Із Дерева Pazly Пістолет 81 деталь
449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: UPZ-0003
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найпопулярніший пістолет українського виробництва Форт-17 поповнить вашу унікальну колекцію дерев’яних 3D-конструкторів “Війна в Україні”
Це не просто іграшка з дерева, яка обмежена уявним прицілюванням і уявними пострілами, він і справді має заряд із трьох “патронів”! Це дуже весело і цілком безпечно. Обіцяємо, ніхто не постраждає.
Форт-17 стріляє канцелярськими гумками калібру 60 Х 1,5 мм з прицільною дальністю до 10 метрів. Завдяки точно повтореному дизайну і зручній формі пістолет комфортно тримати в руці.
Натягніть резинку між прицілом та барабаном і стріляйте. Це справжнісінька знахідка для шпигунів!
Кількість деталей - 81
Розмір: 29 x 3 x 13
Без клею!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 81 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Військова, історична |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A4 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 3 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴








