Дерев’яний літак “Мрія” у вигляді 3D-моделі вироблений з карпатської деревини.
Іграшка стане чудовим подарунком для діток та їх батьків!
Історія, міць, почуття свободи – все це ви знайдете в механічній моделі літака для самостійної збірки.
Візьміть в свої руки штурвал найбільшого та найпотужнішого літака, відомого на увесь світ! Оцініть деталізацію та граціозність ліній, уявіть рев працюючого двигуна, який дозволяє поринути в світ вищого пілотажу. Всім романтикам і мрійникам присвячується!
Кількість деталей - 142
Розмір: 35 x 40 x 7
Без клею!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 142 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Авіація |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 7 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴








