Набір іграшкових меблів із дерева для ляльок Lis Wooden Toy Set-XL Набір 5 штук




4 432 ₴
- Готово до відправки
- Код: lisFurSet-XL
Чи знаєте ви, що у кожній маленькій дівчинці живе дбайлива господиня? Тому дівчаткам від 3 років обов'язково сподобаються наші еко меблі.
Дерев'яні меблі для ляльок допоможе облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку і розслабленню, і ніби спеціально створений для прийому гостей.
Маючи в арсеналі настільки просунуті іграшки, що розвивають, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють хороші манери, стають сміливішими і відкритими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 та ASTM із гладко відшліфованого дерева.
До набору входить:
Ліжко маленьке
Шафа
Сервант
Стіл квадратний
Стіл прямокутний
Лавочка (2 шт)
Крісло (4 шт)
Табуретки (4 шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 255 мм |
| Виробник | Lis |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 3000 г |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Ширина | 155 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 432 ₴



