Іграшкові меблі для ляльок Lis Дерев'яне двух ярусне ліжко з постільною білизною
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: lis12
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чи знаєте ви, що у кожній маленькій дівчинці живе дбайлива господиня? Тому дівчаткам від 3 років обов'язково сподобаються наші еко меблі.
Дерев'яні меблі для ляльок допоможе облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку і розслабленню, і ніби спеціально створений для прийому гостей.
Маючи в арсеналі настільки просунуті іграшки, що розвивають, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють хороші манери, стають сміливішими і відкритими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 та ASTM із гладко відшліфованого дерева.
Дерев'яні меблі для ляльок допоможе облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку і розслабленню, і ніби спеціально створений для прийому гостей.
Маючи в арсеналі настільки просунуті іграшки, що розвивають, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють хороші манери, стають сміливішими і відкритими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 та ASTM із гладко відшліфованого дерева.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Виробник | Lis |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 1400 г |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴











