Іграшкові меблі для ляльок Lis Дерев'яний сервант


Чи знаєте ви, що у кожній маленькій дівчинці живе дбайлива господиня? Тому дівчаткам від 3 років обов'язково сподобаються наші еко меблі.
Дерев'яні меблі для ляльок допоможе облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку і розслабленню, і ніби спеціально створений для прийому гостей.
Маючи в арсеналі настільки просунуті іграшки, що розвивають, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють хороші манери, стають сміливішими і відкритими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 та ASTM із гладко відшліфованого дерева.
Дерев'яні меблі для ляльок допоможе облаштувати ляльковий будиночок. Мінімалістичний інтер'єр сприяє відпочинку і розслабленню, і ніби спеціально створений для прийому гостей.
Маючи в арсеналі настільки просунуті іграшки, що розвивають, юні леді легше соціалізуються, швидше освоюють хороші манери, стають сміливішими і відкритими.
Цей ультрасучасний ігровий набір ідеально підійде для світу ляльок. Він виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 та ASTM із гладко відшліфованого дерева.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Виробник | Lis |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 650 г |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



