Машинка Дерев'яна для дітей Lis Кібертрак Фарбована Блакитна




799 ₴
- Готово до відправки
- Код: lis20
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал – вільха, бук
Розмір – 160х80х50(мм)
Покриття – олія-віск
Розмір – 160х80х50(мм)
Покриття – олія-віск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Синій |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



