Розмір: 160х80х110
Матеріал: бук, вільха
Покриття: олія-віск
Матеріал: бук, вільха
Покриття: олія-віск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 110 мм |
| Виробник | Lis |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 160 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




