Дерев'яна іграшка каталка Cubika Райдужна гусениця на магнітах 10 деталей 15399


699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15399
Іграшка виконана у вигляді гусениці та складається з 10-х деталей. Кожен елемент пронумерований від 1 до 10 і відрізняється кольором. Деталі кріпляться між собою магнітами. Тому їх можна легко від'єднати та використовувати частини окремо.
За допомогою іграшки можна вивчати популярні кольори, вчитися рахувати, тренувати моторику та взагалі весело проводити час.
Усі колеса обертаються.
В іграшці використовуються лише найякісніші зразки тополі та буку, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Іграшка упакована у яскраву картонну коробку, що робить її вже готовим подарунком.
Призначений для дітей від 3x років.
Легко поєднується з іншими іграшками від виробника Cubika.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні | |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Cubika |
| Вік | Від 3-х років |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 699 ₴



