Набір дерев'яний дитячий машинки каталки Cubika Набір Пожежники 2 штуки 15559

449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15559
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний набір Пожежники Cubika 15559 (машинка + вертоліт) від виробника Кубика
Набір складається з машинки та вертольота. Іграшки пофарбовані чорний і червоний кольори, що відразу асоціюється з пожежними службами.
Колеса в машинці та гелікоптері обертаються. Гвинт вертольота також обертається.
Розміри іграшок: машинка — 11.00х5.50х5.00 см., вертоліт — 10.00х5.00х6.50 см.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки явору та бука, що ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовується на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Дитячий набір упакований у яскраву картонну коробку, що робить його готовим подарунком.
Призначено для дітей із 3 років.
Легко комбінується з іншими іграшками від виробника Cubika.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Виробник | Cubika |
| Колір | Червоний |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 210 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



