Яскрава дерев'яна іграшка "Крокодил-акробат". Всі елементи іграшки рухливі, так, що дитина може повернути будь-яку частину тіла фігурки, що робить гру з акробатом емоційної та цікавої.
Водночас іграшка:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Акробат зроблений зі 100% екологічних матеріалів і є абсолютно безпечним для дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 6 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴






