Дерев'яний конструктор Cubika "Кольорові будиночки" 30 деталей 14866


599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14866
Дерев'яний конструктор "Кольорові будиночки" від виробника Кубика на 30 деталей
Набір складається із 6 різнобарвних деталей-персонажів і 24 різнобарвного блока різної форми. З блоків можна викласти будинок, вежу, піраміду та багато інших креативних споруд. Деталі, на яких зображені емоції, додають веселощів і роблять конструктор ще цікавішим та кориснішим. Обертаючи блок з емоцією, змінюється й сама емоція. Наприклад, з одного боку може бути сміх, а з іншого — смуток.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. А завдяки тому, що в наборі багато елементів, то одночасно можуть грати кілька дітей.
Дуже легко та гармонійно комбінуються з іншими іграшками від виробника Cubika
Підходить для дітей від 2x років.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість деталей | 30 шт. |
| Вага | 800 г |
| Матеріал | Дерево |
| Вікова група | Від 2 років |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика | Місто |
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
- Ціна: 599 ₴



