Дерев'яний конструктор-сюрприз Cubika "Cubika World" 54 деталі 15177

190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15177
Набір складається з різнокольорових дерев'яних кубиків, стрічки, на якій розміщені двосторонні клейкі кружечки (скотч) та інструкція зі збирання конструктора. Кожен колір квадратів знаходиться в окремому пакетику.
За допомогою скотчу необхідно з'єднати послідовно елементи згідно з інструкцією. Внаслідок чого мають вийти фігури: пес із м'ячем, папуга, собака із цуценям, півень, олень, крокодил, кіт та кошеня, тигр, качка.
Після склеювання деталей фігурки тримаються міцно і їх можна використовувати у різних іграх.
Важливо! Фігурки можна зібрати лише 1 раз.
Найбільший інтерес та інтрига полягає в тому, що ніхто свідомо не знає, яка саме тварина буде в середині, тому збирати колекцію буде дуже цікаво. А якщо траплятимуться однакові, то їх можна обміняти у друзів на те, що треба.
Іграшку можна купити як поштучно - 1 тварину в наборі, так і відразу дисплей з 9 наборами.
В іграшці використовуються лише найякісніші зразки тополі та буку, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Іграшка корисна, адже:
розвиває моторику рук;
знайомить із квітами;
знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
розвиває логічне мислення;
розвиває соціальні навички.
Підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. А завдяки тому, що в наборі багато елементів, одночасно можуть грати кілька дітей.
Дуже легко та гармонійно комбінуються з іншими іграшками від виробника Cubika.
Зберіть захоплюючу колекцію тварин та подаруйте дитині величезну радість!
Підходить для дітей віком від 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 7-ми років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість складових елементів | 54 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 190 ₴



