Дерев'яна іграшка тваринка Cubika Корівка акробат LA-4 12442

Яскрава дерев'яна іграшка "Коровка-акробат". Всі елементи іграшки рухливі, так, що дитина може повернути будь-яку частину тіла фігурки, що робить гру з акробатом емоційної та цікавої.
Водночас іграшка:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Акробат зроблений зі 100% екологічних матеріалів і є абсолютно безпечним для дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фігурки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 148 мм |
| Вага | 250 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



