Шнурівка дитяча із дерева Cubika "Моя сім'я" 15573


449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15573
Шнурівка силянки Cubika Моя сім'я 15573 (14 деталей) від виробника Кубика
Іграшка складається з: 12 фігур для нанизування і 2 шнурків. Шнурки з дерев'яним наконечником для полегшення настромлення, а на іншому боці дерев'яний кухоль, щоб деталі не злітали зі шнурка. У кожній фігурці по два отвори, через які треба протягнути шнурок.
Фігури розділені на 6 пар, на кожній із яких зображені доросла тваринка та дитинча. Серед малюнків такі: собаки, коти, птиці, жаби, пінгвіни, рибки.
Яскраві, барвисті, приємні на дотик фігурки тварин будуть прекрасним дидактичним матеріалом для розвитку мовлення дитини, розширення її кругозору: розкажіть дітям про кожну з тварин, чим вони відрізняються, живляться, де проживають. старшим дітям можна ускладнювати завдання, наприклад, нанизати фігурки в заданому порядку.
У процесі гри дитина розвиватиме: дрібну моторику, уважність, мислення, пам'ять, розширювати свої знання про тваринний світ, лексичний запас, а також вміння класифікувати й узагальнювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Кількість складових елементів | 14 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 449 ₴



