Дерев'яний набір кубики Cubika "Тварини" 4 штуки 15429
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15429
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яні кубики Звірятка від виробника Кубика на 4 деталі
До набору входить 4 кубики, з яких можна скласти 6 різних картинок: лівчик, котик, крокодил, собачка, панда, слоник.
Іграшка дуже приємна на дотик і обов'язково сподобається дитині. Дайте йому можливість зібрати картинки самому.
Деталі ідеально зашліфовані та покриті безпечними фарбами на водній основі.
Розвиває:
• посидючість
• мислення
• логику
• увагу
Іграшка упакована в красиву картонну коробку, що робить її готовим подарунком.
Підходить для дітей від 18 мсяч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴









