Дитяча дерев'яна іграшка "Сортер круглий LT-1" від виробника Кубика
Розвивальний сортер виготовлений як основа, у якій вирізані 3 отвори — коло, трикутник, квадрат і шести геометричних фігур, які нанизані на шнурок.
Ігрове завдання — просунути всі геометричні фігури через відповідні отвори. Завдяки тому, що елементи нанизу на шнурок, деталі не втрачаються й іграшка завжди готова до використання.
Сенсорний матеріал спрямований на:
- розвиток логічного мислення, пізнавальної активності, наочно-діяльного мислення, мовлення;
- розвиток дрібної моторики;
- формування сенсорних еталонів кольору, розміру та форми;
- формування передбачуваних уявлень, навчання рахунку;
- вивчення базових геометричних фігур.
Іграшка упакована в красиву картонну коробку. Стане прекрасним подарунком для будь-якого малюка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴





