Дерев'яний Потяг сортер для дітей Cubika Казковий Експресс 14002


649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14002
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна іграшка Сортер Поїзд Казковий від виробника Кубика
Іграшка складається: з 10 деталей різних кольорів і являє собою потяг-сортер із рухомими колесами. На ньому розміщені різнобарвні гноми та будиночки. Мета гри — надіти деталі на палички.
В іграшці використовують тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовуються фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Призначено для дітей від 18 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами, дає змогу навчитися підбирати гами;
- знайомить дитину з різними формами та геометричними фігурами, у процесі гри малюк навчиться поєднувати фігури різного розміру та форми;
- розвиває логічне мислення: крім передбаченого конструктором образу, ви завжди зможете скласти з його комплектуючих образ за власним проєктом;
- розвиває соціальні навички, підходить для групової гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підводний човен |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 97 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 900 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴



