Потяг сортер дерев'яний дитячий Cubika LP-3 16 деталей


Дерев'яна іграшка Сортер "Потяг LP-3".
Іграшка складається: з 16 деталей різних кольорів і являє собою потяг-сортер із рухомими колесами.
В іграшці використовують тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовуються фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Призначено для дітей від 18 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами, дає змогу навчитися підбирати гами;
- знайомить дитину з різними формами та геометричними фігурами, у процесі гри малюк навчиться поєднувати фігури різного розміру та форми;
- розвиває логічне мислення: крім передбаченого конструктором образу, ви завжди зможете скласти з його комплектуючих образ за власним проєктом;
- розвиває соціальні навички, підходить для групової гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 900 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



