Дерев'яна машинка-конструктор із магнітами "Міні-Кабріолет LM-3".
Машинка червоно-жовтого кольору з магнітним кріпленням деталей. Всього деталей — 13 шт. Розмір машинки в зібраному вигляді - 11,5х11х18.
В іграшці використовують тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовуються фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Призначено для дітей від 18 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





