Дерев'яна каталка для дітей Cubika Зайчик LK-4 12022



390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12022
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна іграшка — каталка "Зайчик LK-4". Зайчик на колесах, має шнурок (55 см). Іграшка розфарбована з обох боків.
В іграшці використовують тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовуються фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Призначено для дітей від 18 місяців.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить із кольорами;
- знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Іграшка-каталка на мотузці |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 18 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



