Набір дерев'яний машинки каталки Сubika Веселі динозаври на магнітах 3 штуки 15597


360 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15597
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний набір для дітей Веселі динозаври на магнітах Cubika 15597 (3 деталі)
Набір складається з трьох різних фігурок динозаврів. 2 динозаври забарвлені повністю, а 3 частково забарвлені, а частково видно фактуру дерева.
Усі колеса обертаються.
Розмір динозаврів: 9.00х5.00х5.00 см. та 8.00х5.00х5.00 см.
В іграшці використовуються лише найякісніші зразки явору та буку, що виростають в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Іграшки упаковані в яскраву картонну коробку, що робить його готовим подарунком.
Призначений для дітей від 18 місяців.
Легко поєднується з іншими іграшками від виробника Cubika.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



