Дерев'яна іграшка-поїзд "Cubika" 15375 на магнітах від виробника Кубика
Іграшка складається з 4 деталей (головний вагон і 3 пасажирських вагони). Деталі кріпляться між собою магнітами. Тому їх можна легко від'єднати та використовувати частини окремо.
Усі колеса обертаються.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Дитячий поїзд упакований у яскраву картонну коробку, що робить його вже готовим подарунком.
Призначено для дітей від 3x років.
Легко комбінується з іншими іграшками від виробника Cubika
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.4 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






