Дерев'яний сортер від виробника Cubika. Виконаний у вигляді тягача із машинками. Складається із самого тягача, причепа та восьми різнокольорових машинок, які нанизуються на причепі на спеціальні палички. Колеса в іграшці обертаються, тому цей матеріал є повноцінною машинкою, які дуже подобаються малюкам.
За рахунок того, що він виконаний як навчальний посібник, то під час гри у чада тренується: велика моторика, логіка, мислення, пам'ять, знайомиться з квітами, тренуються соціальні навички, посидючість та багато іншого.
Виконаний цей товар із дерева та покритий екологічними фарбами, тому є абсолютно безпечним для малюка.
Можна починати використовувати з 1,5 – 2 років.
Така іграшка стане ідеальним подарунком для хлопчика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 900 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴




