Дерев'яна іграшка каталка поїзд на магнітах Cubika "Змійка" 15412




Дерев'яна іграшка — поїзд "Змійка" 15412 (4 деталі) на магнітах від виробника Кубика
Іграшка виготовлена у формі змійки та складається з 4 деталей (голова, тіло гусениці (2 елементи) та хвіст. Деталі кріпляться між собою магнітами. Тому їх можна легко від'єднати та використовувати частини окремо.
Усі колеса обертаються.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки тополі та бука, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а під час фарбування використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей.
Іграшка упакована в яскраву картонну коробку, що робить її вже готовим подарунком.
Призначено для дітей від 3х років.
Легко комбінується з іншими іграшками від виробника Cubika
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 4.5 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴



