3D Пазл Конструктор Картонний Cartonic Динозавр ТРИЦЕРАТОПС (TRICERATOPS COLLECTIBLE) 105 деталей
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: CCARTTRIC
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TRICERATOPS — 3D-пазл одного з найвідоміших динозаврів!
Три роги та великий кістяний щит одразу вирізняють його серед інших. Збери TRICERATOPS і розфарбуй як хочеш* — додай фарб цій доісторичній легенді!
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cartonic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 105 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A4 |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 215 мм |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 10 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 0.7 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴












