3D Пазл Картонний Cartonic Космічний Шатл NASA Space Shuttle 179 деталей
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARTNASHUT
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поринь у світ далеких галактик, збираючи 3D-пазл NASA SPACE SHUTTLE з картону! Відчуй себе дослідником Всесвіту та відкрий нові горизонти.
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cartonic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Космічний корабель |
| Вікова група | Від 14 років |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тематика | Авіація |
| Кількість складових елементів | 179 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Матеріал | Картон |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 215 мм |
| Довжина паковання | 315 мм |
| Висота паковання | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Гарантія | Немає |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴











