Скретч Постер Карта 1DEA.ME Travel Map AIR Flags



The Travel Map Air Flags World — це детальна скретч-карта з національними прапорами країн. Плануйте свою подорож за допомогою білого маркера, що іде в комплекті. Зітріть сріблястий скретч-шар із місць, де ви були, і відкрийте барвисті фони прапорів держав і країн. Прозора карта стане надихаючим подарунком і стильним декором.
Відкрийте для себе весь світ із КАРТОЮ Мандрів AIR FLAGS WORLD!»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1DEA.me |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 96 см |
| Тип | Настінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Формат | A2 |
| Стан | Нове |
| Тип паперу | Картон |
| Модульна картина | Немає |
| Тип картини | Постір |
| Колір рамки | Білий |
| Різновид кмітливого мистецтва | Графіка |
| Тип картини | Оригінал |
| Жанр | Мотиваційний |
| Техніка | Змішана техніка |
| Оформлення | Без рами |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Ширина картини | 96 см |
| Висота картини | 60 см |
| Виконання | Друк на картоні |
| Поверхня | Глянсова |
| Покриття захисним лаком | Немає |
| Тип розпису | Вільний розпис |
| Основний матеріал виготовлення | картон |
| Мова | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



