Настільна гра 1DEA.me Dream&Do Talks - Family 115 Запитання для сімейних історій




550 ₴
- Готово до відправки
- Код: DDTAua-family
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dream&Do TALKS — колекція розмовних ігор для цікавого спілкування під час вечері, на прогулянці або в подорож.
Що може бути краще пікніка з рідними зі смачною їжею та душевними розмовами?
Dream&Do Talks Family — це можливість весело і зі змістом провести час з дорогими серцю людьми. Відкладайте телефони та спілкуйтеся.
Набір DREAM&DO Talks Family об'єднує 115 карток-питань про дитинство, куменді історії, відносини в родині та взаємну підтримку.
Мова: українська
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1DEA.me |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вид | Карткові ігри |
| Вікова група | 18 + |
| Кількість учасників | 2 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чол. |
| Час гри | 30 - 60 хв. |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість складових елементів | 115 шт. |
| Тип пазла | Пазл |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Головоломка |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 130 мм |
| Довжина паковання | 100 мм |
| Висота паковання | 100 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



