Пазл Картонний Для Дітей Dodo "Екскурсія в космос" 30 деталей




149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300374
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вік 3+
Кількість елементів 30
Розмір пазла 27 × 20 см
Розмір коробки 21 × 14 × 4 см
Бренд Dodo
Кількість елементів 30
Розмір пазла 27 × 20 см
Розмір коробки 21 × 14 × 4 см
Бренд Dodo
Коала Кала — велика дослідниця космосу. На своїй маленькій ракеті вона відвідала багато планет, познайомилася з прибульцями та знайшла нові зірки. Тепер вона шукає, з ким полетіти у наступну екскурсію у космос. Котик Мурчик вже зголосився, а чи хочуть наші малята? Цікаві та яскраві сюжети — на пазлах серії «Транспорт», що стануть фаворитами любителів машинок. Деталі у пазла великі, виконані зі щільного картону та витримають будь-яку гру. Підходить для дітей від 3-х років, допомагає їм розвивати дрібну моторику, координацію та просторове мислення. Просимо звернути увагу, що в новій партії краї пазла рівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



